Kurumsal

2015 Şubat ayında ticari faaliyetlerine başlayan İki Kapı İnşaat, tecrübesi uzun yıllara dayanan yönetici ve personel kadrosuyla genç ve dinamik bir şirkettir. Türkiye'nin bir çok yerinde faaliyetlerine hızla devam eden İki Kapı, özellikle inşaat yapımı ve taahhüt konuları üzerine yoğunlaşmıştır.

 

Geçmiş yıllardaki Otel, Konut, İş yeri, AVM, Kamu Kurumları gibi büyük ve küçük ölçekli bir çok proje yapımındaki tecrübesini İki Kapı İnşaat'ta yeniden şekillendirirken çalışmalarına ülkemizin çeşitli bölgelerinde 150 kişilik bir ekip ile devam ettirmektedir. Deneyimli inşaat mühendisleri ve diğer sektör çalışanlarından oluşan ekibimiz İstanbul, Mardin, Seydişehir, Ankara ve Antalya başta olmak üzere proje ve faaliyetlerimizi başarıyla sürdürmektedir.

 

Türkiye'nin öncü sektörü haline gelen Yapı sektöründe İki Kapı İnşaat, yapım ve taahhüdünü üstlendiği projelerle adından söz ettirmeye başlamıştır. Bunlardan bazıları Ankara Hızlı Tren Garı, Seydişehir Aluminyum Fabrikası, Mardin Fosfat Fabrikası gibi sıralanabilir.

 

Güven ve istikrar ile özgün, işlevsel yapılar inşaa eden İki Kapı İnşaat, gelecekle;

tasarım anlayışında buluşmaya devam ediyor...

Ana Sayfa - Kurumsal - Hizmetlerimiz - Projeler - İletişim

Copyrights © İki Kapı İnşaat 2015 / by 3gengrafik