Hizmetler

Anahtar teslim projelerden, taahhütlü projelere kadar tüm yapım işlerini kapsayan hizmet kalemleriyle, inşaat çalışmaları anlamında,

ayrıntıya önem veren bir yaklaşımımız bulunmaktadır.

İnşaat Yapım Projeleri:

 

İnşaat bilinen anlamının dışında her durumda bina yapımı anlamına gelmemektedir. Bina yapımı inşaatın bir dalı olarak düşünülebilir. Sosyal anlamda da yapılan bir çok tesis inşaat kapsamına girerken, Barajlar, su depoları, kanallar, açık ve kapalı su hatları, kaldırım taşları, altyapı, çevre düzenlemeleri (peyzaj mimarlığı), karayolları, demiryolları, havaalanları, meydanlar, parklar, sosyal donatılar gibi insanlığa hizmette kullanılan tesisler belli hizmet dönemleri için inşa edilirler.Mimarlık, inşaat mühendisliği, peyzaj mimarlığı, iç mimarlık projeleri, çalışmaları içinde inşaat önemli bir yer almaktadır.

 

Hizmet verdiğimiz inşaat türleri arasında en önemlileri;

 

Yüksek katlı inşaatlar - Endüstriyel inşaatlar - Fabrikalar inşaatları - Konut İnşaatları gibi, sıralayabiliriz.

 

Bu inşaatları yaparken, kaba işçilik, ince işçilik ve çevre düzenlemeleri başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Bu çalışmaları sıralayacak olursak; beton ve demir işçiliği, malzemeli kalıp işçiliği, tuğla duvar, gaz beton duvar, bims duvar işleri, karasıva işleri, alçı sıva işleri, saten alçı ve boya işleri, şap işleri, seramik işleri, mantolama, alçıpan işleri ve asma tavan işlerini sayabiliriz.

Taahhüt Projeleri:

 

Mülkiyeti farklı kişi veya kurumlara ait olan araziler üzerine yapılacak olan yapıların yapımının üstlenilmesi işidir. İnşaat yaptırmak isteyen gerçek ve tüzel kişilerden gelen talepler doğrultusunda, taahhüt işlerinin sözleşme altına alınmasıyla başlayan bir dizi süreç söz konusudur.

 

Bunlar;

 

Proje Hazırlanması,

Keşif Bedelinin  Belirlenmesi,

Değerleme yönteminin seçilmesi,

Teklif Alma Yöntemlerinin Belirlenmesi,

Projenin İhaleye Çıkarılması gibi...

 

Bu süreçlerden geçmiş bir çok proje için çalışmalar yürütmekteyiz. Verdiğimiz teklifler doğrultusunda Türkiye çapında uygun ihalelere girerek gerçek ve tüzel kişilere taahhüt hizmeti sunmaktayız.

Ana Sayfa - Kurumsal - Hizmetlerimiz - Projeler - İletişim

Copyrights © İki Kapı İnşaat 2015 / by 3gengrafik